Social Media

INABA Cat Dashi Delights

Inaba Dashi

Dashi Delights to wyjątkowe danie o wysokiej zawartości białka i wilgotności, które zatroszczy się o zdrowie i zadowolenie nawet najbardziej wymagających mruczków. To posiłek o nadzwyczajnym smaku, pozbawiony zbóż, wypełniaczy i sztucznych składników.

Reklama

Dashi to tradycyjny japoński przysmak, wytwarzany poprzez filetowanie, suszenie, rozdrabnianie i gotowanie tuńczyka bonito. Efektem jest wyjątkowo pożywny i aromatyczny bulion o złocistym zabarwieniu. Inaba przekazuje tę technikę od ponad dwóch stuleci, a jej korzenie sięgają głęboko w historię.

Dashi Delights od INABA sprawią, że codzienne posiłki kota staną się wyjątkowe. Nawadniające, odżywcze i zawsze pyszne!

INABA Cat Dashi Delights została wyróżniona i nagrodzona Diamentem Zoologii.

diamenty zoologii

Opinia eksperta:

Produkt, który należy traktować jako przekąskę, a nie podstawową karmę dla kotów. Z pewnością jest to zdrowa alternatywa dla właścicieli, którzy cenią sobie zdrowe przysmaki dla swoich czworonogów. Nieskomplikowany skład, w którym głównymi komponentami są mięso i bulion przygotowany według receptury japońskiej. Bez zbóż, bez konserwantów i sztucznych dodatków.

Dostępnych jest kilka wariantów smakowych, których receptura została opracowana zgodnie z preferencjami smakowymi kotów. Kawałki mięsa (ryby, kurczaka) zostały zanurzone w bulionie. Opakowanie produktu jest małe, można je jednorazowo podać kotu choćby na podwieczorek czy drugie śniadanie. Produkt przyjemnie pachnie i jest chętnie zjadany przez moje koty.

INABA Cat Dashi Delights jest prezentowana na prestiżowych targach InterZoo.

Co czytać dalej...

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *