Social Media

Ekologiczne kiełbaski drobiowe z fileta z ryżem Uniszki

Uniszki Kiełbaski

Ekologiczne kiełbaski drobiowe z fileta z ryżem to wyjątkowy smakołyk, który może korzystnie wpłynąć na zdrowie czworonożnych podopiecznych. Wyprodukowane z ekologicznych składników, pozbawione sztucznych barwników, dodatków i konserwantów kiełbaski zapewniają zdrowe i naturalne urozmaicenie w diecie zwierząt.

Reklama

Filet z kury rosołowej jako główne źródło białka o wysokiej wartości biologicznej wspiera prawidłowy rozwój i utrzymanie zdrowej masy mięśniowej u zwierząt. Dodatkowo, białko wspomaga produkcję keratyny, co przekłada się na zdrową skórę i błyszczącą sierść.

Ryż ekologiczny, będący drugim głównym składnikiem, dostarcza niezbędnego błonnika, który wspiera zdrowy układ trawienny, zapewniając regulację trawienia i minimalizując ryzyko problemów jelitowych. Dodatkowo, ryż stanowi źródło witamin z grupy B, istotnych dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i metabolizmu energetycznego zwierząt.

Naturalne pochodzenie składników, bez obecności pestycydów, hormonów wzrostu czy innych niezdrowych dodatków. Dzięki temu, ekologiczne kiełbaski drobiowe z fileta z ryżem stanowią zdrową i naturalną przekąskę, wspierającą ogólne zdrowie i samopoczucie czworonogów.

Ekologiczne kiełbaski drobiowe z fileta z ryżem Uniszki zostały wyróżnione i nagrodzone Diamentem Zoologii.

Uniszki Kiełbaski

Opinia eksperta:

Superprzekąska, którą można wykorzystać na co dzień i od święta, w czasie spacerów, treningu, zabaw, ćwiczeń z psem. Producent chwali swój produkt – podaje w opisie, że jest on w pełni ekologiczny, pozyskany z tego, co dała natura: filetu z piersi ekologicznej kury rosołowej i ryżu. Kiełbaski są więc produktem dietetycznym, pozbawionym konserwantów, barwników itp. Są chętnie zjadane przez psy. Mają niską wartość kaloryczną, co z pewnością spodoba się właścicielom, którzy na co dzień dbają o linię swoich podopiecznych. Produkowane są w Polsce.

Ekologiczne kiełbaski drobiowe z fileta z ryżem Uniszki są prezentowane na prestiżowych targach InterZoo.

Uniszki

Co czytać dalej...

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *