Social Media

Ekologiczne jerky z uda drobiowego z miętą i szałwią Uniszki

jerky

Ekologiczne jerky z uda drobiowego z miętą i szałwią to wyjątkowa przekąska. Zaprojektowane z myślą o naturalnym pochodzeniu, wolne od sztucznych barwników, dodatków i konserwantów jerky stanowią zdrowe i smaczne urozmaicenie w diecie psów.

Reklama

Bogactwo mięsa z uda drobiowego zapewnia wysoką jakość białka, niezbędnego do utrzymania zdrowych mięśni u zwierząt. Dodatkowo, obecność mięty i szałwii wspomaga higienę jamy ustnej, chroniąc przed chorobami dziąseł i zapewniając świeży oddech.

Składniki takie jak płatki ziemniaczane dostarczają błonnika, który wspiera zdrowy układ trawienny, minimalizując ryzyko problemów jelitowych. Ponadto, mięta i szałwia posiadają właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne, które wzmacniają układ odpornościowy czworonogów.

Ekologiczne jerky z uda drobiowego z miętą i szałwią zostały wyróżnione i nagrodzone Diamentem Zoologii.

jerky

Opinia eksperta:

Superprzekąska, którą można wykorzystać na co dzień i od święta, w czasie spacerów, treningu, zabaw, ćwiczeń z psem. Produkt wysokobiałkowy, ekologiczny, pozyskany z tego, co dała natura: uda ekologicznej kury rosołowej. W składzie ma płatki ziemniaczane jako źródło tzw. dobrych węglowodanów. Jerky to produkt dietetyczny, bez konserwantów, barwników itp. Przekąski te są chętnie zjadane przez psy, a dzięki temu, że mają niską wartość kaloryczną, nie powodują nadwagi, o ile są dawkowane w odpowiednich ilościach pupilom. Produkowane w Polsce.

Ekologiczne jerky z uda drobiowego z miętą i szałwią są prezentowane na prestiżowych targach InterZoo.

Co czytać dalej...

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *