Social Media

Trwają największe targi branży zoologicznej InterZoo w Norymberdze!

interzoo

We wtorek 7 maja 2024 w Norymberdze rozpoczęły się największe i najważniejsze targi branży zoologicznej – InterZoo. To prestiżowe wydarzenie, które gromadzi wystawców i gości branżowych z całej międzynarodowej branży zoologicznej. Na powierzchni wystawienniczej liczącej łącznie ponad 140 000 m kw. pojawi się rekordowa liczba ponad 2100 wystawców z 68 krajów wraz ze spodziewanymi 40 000 gości z ponad 120 krajów. Podczas wydarzenia swoją ofertę prezentuje ponad 80 firm z Polski, co pokazuje ich znaczącą obecność na globalnej scenie branży zoologicznej.

Reklama

Targi InterZoo są jednym z najważniejszych wydarzeń w branży zoologicznej i oferują przegląd światowego rynku najnowszej gamy karm dla zwierząt domowych, produktów pielęgnacyjnych i akcesoriów dla psów, kotów, małych ssaków, ptaków, ryb ozdobnych oraz zwierząt terrariowych. Targi InterZoo to nie tylko miejsce prezentacji najnowszych produktów i technologii, ale również platforma do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

InterZoo to doskonała okazja, aby spotkać się z ekspertami, wymienić doświadczeniami oraz poznać nowe produkty i technologie. To także szansa na poznanie najważniejszych trendów panujących w branży zoologicznej, takich jak zakupy wielokanałowe cieszące się rosnącym zainteresowaniem wśród właścicieli zwierząt domowych. Coraz więcej osób decyduje się na zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online, poszukując szerokiego wyboru oraz specjalistycznej wiedzy oferowanej przez wyspecjalizowane sklepy zoologiczne. Ponadto popularność zwierząt domowych, zwłaszcza kotów, nadal rośnie, co determinuje popyt na różnorodne produkty i akcesoria dla tych zwierząt.

Targi InterZoo 2024 stanowią doskonałe źródło informacji na temat trendów, które kształtują teraźniejszość i przyszłość branży zoologicznej.

My również jesteśmy obecni na targach InterZoo, gdzie odwiedzamy stoiska firm i zapoznajemy się z ich ofertą. Naszym celem jest poznanie najnowszych trendów w dziedzinie żywienia i opieki nad zwierzętami oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, które będziemy mogli zaprezentować Wam na łamach PetInsidera, aby jeszcze bardziej wspierać rozwój Waszych sklepów zoologicznych.

Co czytać dalej...

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *