Social Media

NATURO PATE dla kotów

Naturo

Nowość w ofercie Betta sp z o.o.: NATURO PATE dla kotów. Praktyczne saszetki 85g wypełnione są smakowitym bezzbożowym pasztecikiem, który stworzony został z najlepszych jakościowo mięs. Receptury o zawartości 80% mięsa lub ryb są doskonałym źródłem białka i witamin z grupy B, które wspierają zdrowie mięśni i dostarczają dobrej energii. NATURO PATE zostało wzbogacone tauryną, która jest niezbędna dla zdrowia kotów, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu wzrokowego i sercowo naczyniowego. Oprócz tego karma ta zawiera niezbędne witaminy i minerały oraz oleje, które wspierają dobrą kondycję skóry i sierści. W składzie karm znalazła się także Yukka, która pomaga redukować nieprzyjemne zapachy.

Reklama

Karmy NATURO PATE zostały stworzone z myślą o kotach na różnym etapie życia, z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb. Doskonałe jakościowo karmy w super cenie, a w zgrzewce tylko 12szt!

Dostępne smaki:

Grain Free Paté KITTEN – kurczak

Grain Free Paté KURCZAK

Grain Free Paté ŁOSOŚ

Grain Free Paté TUŃCZYK

Grain Free Paté INDYK

Grain Free Paté SENIOR – kurczak

Grain Free Paté VARIETY 12-pack (4x kurczak, 4x łosoś, 4x indyk)

Saszetki 85g

Importer i dystrybutor: Betta Sp z o.o.  / B2B: www.betta.pl

***

Betta sp z o.o jest importerem i dystrybutorem Marek: Almo Nature, FidoVet, Gosbi, M-Pets, MenForSan, Naturo, Oasy i Plutos. Wszystkie produkty, które znajdziesz w naszej ofercie wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Jesteśmy przekonani, że zdrowie każdego zwierzaka zaczyna się w jego misce, dlatego oferujemy karmy i przysmaki tworzone z najlepszych składników, zgodnie z najwyższymi standardami jakości, a akcesoria i kosmetyki stanowią doskonałe uzupełnienie naszej oferty.
Serdecznie zapraszamy do współpracy sklepy działające w branży zoologicznej.

Dział Obsługi Klienta:
Tel. 22 763 19 90
e-mail: biuro@betta.pl
platforma B2B: www.betta.pl

Co czytać dalej...

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *