Social Media

Everland Adult Small rich in duck

Everland Small Dog

Everland Adult Small rich in duck to karma dla dorosłych psów małych ras, bogata w kaczkę. Karma zaspokaja specyficzne potrzeby psów małych ras, zapewniając im komfort trawienny i zdrową sierść. Dzięki zawartości 28% mięsa kaczki i drobiu oraz koktajlowi z błonnika karma pomaga regulować pracę jelit i wspomaga dobre trawienie. Siemię lniane, będące źródłem kwasów omega-3, dodatkowo poprawia kondycję skóry i sierści, sprawiając, że sierść psa jest lśniąca i zdrowa.

Reklama

Karma Everland Adult Small rich in duck jest odpowiednia dla psów powyżej 12. miesiąca życia, których idealna waga nie przekracza 15 kg, takich jak jack russell, yorkshire, cocker-spaniel, jamnik itp. Karma została opracowana przez ekspertów w dziedzinie żywienia psów, by zapewnić czworonogom mięsne pożywienie, które odpowiada ich naturalnym potrzebom.

Jest dostępna w praktycznych opakowaniach: 4 kg i 10 kg.

Karma Everland Adult Small rich in duck została wyróżniona i nagrodzona Diamentem Zoologii.

Opinia eksperta:

Francuski produkt, w którym głównym źródłem białka jest dehydratyzowana kaczka (wysuszony mięsny surowiec). Kaczka rekomendowana jest jako źródło białka dla alergików, więc z pewnością znajdzie się grupa odbiorców na polskim rynku, oraz dla psów małych ras z problemami jelitowymi (reguluje pracę przewodu pokarmowego, ogranicza występowanie biegunek, niestrawności, wzdęć itp.). W składzie znajdziemy wartościowe dodatki: siemię lniane, błonnik i kwasy omega.

Karma ma postać małych krokietów, których wielkość dostosowana jest do małych pyszczków – nawet starsze psy nie mają problemu z jej pobieraniem. Na rynku są dostępne dwa rodzaje opakowań: 4 kg i 10 kg, ze specjalnym systemem zamykania (Zip/ Scratch), dzięki czemu produkt można łatwo przechowywać przez dłuższy czas i nie traci swoich właściwości. Opakowanie karm ma ciekawą szatę graficzną i dobre oznakowanie dla klienta.

Karma Everland Small rich in duck jest prezentowana na prestiżowych targach InterZoo.

Co czytać dalej...

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *