Social Media

Diamenty Zoologii – te produkty warto mieć w ofercie. GrainCat

grain cat

Dlaczego warto mieć żwirek GrainCat w ofercie? To jedyny na rynku żwirek wyróżniony zarówno Diamentem Zoologii, jak i Diamentem Zoologii dla Natury. GrainCat reprezentuje nową generację żwirków dla kotów, dlatego sklepy zoologiczne mogą oferować produkt, który łączy ekologiczne wartości z najwyższymi standardami higieny.  

Reklama

Czy wiesz, że GrainCat powstał wyłącznie z naturalnych ziaren zbóż, a dzięki swojej unikalnej gąbczastej strukturze pochłania wilgoć i neutralizuje zapachy szybciej niż tradycyjne żwirki? Jego lekkość sprawia, że jest on wyjątkowo łatwy w użyciu – zarówno dla klientów, jak i w logistyce sklepowej. Co więcej, jest wyjątkowo efektywny, z racji tego wystarczy mniejsza ilość produktu, aby osiągnąć ten sam efekt.

Oferuj produkt, który nie tylko dba o higienę kotów, ale także o naszą planetę. GrainCat jest w pełni biodegradowalny i kompostowalny, więc Twoi klienci, używając go, przyczyniają się do zmniejszenia ilości odpadów. Dodatkowo GrainCat można bezpiecznie usuwać w toalecie, co jest wygodne i zmniejsza koszty utylizacji odpadów.

Nie czekaj! Dodaj GrainCat do swojej oferty już dziś i zapewnij sobie przewagę na rynku zoologicznym! GrainCat zadowoli zarówno Twoich klientów, jak i ich pupili, jednocześnie dbając o naszą planetę. GrainCat to nie tylko żwirek – to inwestycja w lepszą przyszłość.

Opinia eksperta

GrainCat to produkt, który z pewnością spełni oczekiwania higieniczne kotów i ich opiekunów. Żwirek został wykonany z naturalnych surowców roślinnych. Doskonale i dokładnie pochłania koci mocz. Zmienia jego strukturę w taki sposób, że powstają bryłki, które łatwo oddzielić od czystego żwirku i  usunąć.

Produkt GrainCat jest w stu procentach biodegradowalny. Oznacza to, że zapewnia ekologiczne rozwiązanie, które jest bezpieczne dla środowiska, zwierząt i ludzi. Żwirek GrainCat jest pozbawiony zapachu – to jego kolejny atut. Poza tym nie pyli, więc nie powoduje podrażnień układu oddechowego u ludzi i zwierząt. To idealny wybór dla każdego, kto szuka dla swojego kota efektywnego i przyjaznego dla środowiska produktu. Moje koty już na stałe wybrały żwirek GrainCat.

lek. wet. Dagmara Mieszkis-Święcikowska

artykuł sponsorowany

Co czytać dalej...

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *